Doping Nedir? 

Doping, kullanıcılarımızın ilanlarını 30 gün boyunca ön plana çıkaran ve hızlıca satılmasını sağlayan bir sistemdir. Dopingli ilanlar, normal ilanlara göre çok daha fazla görüntülenmekte ve hızlıca alıcıyla buluşmaktadır.

Doping Çeşitleri;

• Anasayfa Vitrini (9.99 TL / 30 gün)
• Kategori Vitrini (9.99 TL / 30 gün)
• Acil Acil (9.99 TL / 30 gün)
• Kalın Yazı (9.99 TL / 30 gün)
• Güncelim (9.99 TL / 30 gün)

Anasayfa Vitrini

İlanların anasayfada en üstte listelendiği doping çeşididir. İlanınız en üstte gözükerek hızlıca satılsın veya kiralansın istiyorsanız sizde Anasayfa Vitrini dopingini tercih edebilirsiniz.

Kategori Vitrini

Bu doping çeşidinde, ilanınız ekli olduğu kategorinin en üst kısmında vitrinde yer almaktadır. İlanınız kategorinin yıldızı olsun istiyorsanız Kategori Vitrini dopingini tercih edebilirsiniz.

Acil Acil

Acil olarak satışını veya kiralamasını yapmak istediğiniz ürünler için Acil Acil dopingini kullanabilirsiniz. İlanlarınız özel olarak Acil Acil kategorisinde listelenirken özel etiketiylede diğer ilanlara göre dikkat çekmektedir.

Kalın Yazı

İlanlarınızın ilgi çekici bir başlığa sahip olmasına olanak sağlayan Kalın Yazı dopingi, kalın yazılı başlığıyla diğer ilanlara göre daha fazla dikkat çekerek ilanınızı odak haline getirmektedir.

Güncelim

Daha önce yayınladığınız eski bir ilanınızı, Güncelim dopingiyle tarihini yenileyerek tekrar yayına verebilirsiniz.